INFORMACJE DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 16.05.2021r.

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
2. O godz. 12.00 Msza Święta z racji Rocznicy I Komunii Świętej.
3. Przypominam i zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.

1. We wtorek 18 maja społeczność naszej Szkoły będzie obchodzić Święto Patrona Jana Pawła II, a także 16. rocznicę nadania imienia. Świętowanie rozpocznie się Mszą świętą
w kościele o godz. 9.30. Serdecznie zapraszam do udziału we Mszy Świętej nie tylko grono pedagogiczne i uczniów, ale i absolwentów, rodziców.

III. Przyszła niedziela:

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca Okres Wielkanocny. W naszej wspólnocie o godz. 11.30 dzieci z kl. III przyjmą po raz pierwszy Jezusa w Komunii Świętej.
2. Ofiary składane w na tacę przeznaczone będą na budownictwo sakralne.

IV. Inne.

2. Dziękuję rodzicom dzieci przeżywających swoją Rocznicę I Komunii Świętej za przygotowanie kościoła na dzisiejsza niedzielę i ofiarę 110 zł. na kwiaty. Bóg zapłać!
3. Spotkanie dzieci kl. III w czwartek o godz. 16:00.
4. Pierwsza spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w sobotę o godz. 10.00, a po niej odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
5. Przygotowaniem kościoła na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zajmą się rodzice dzieci pierwszo-komunijnych.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Marcin Bakalarz i Agnieszka Parkot – zapowiedź I
Marta Bakalarz i Jacek Spławski – zapowiedź II
Sylwia Piechnik i Piotr Ćmiel – zapowiedź II

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach dotyczących wyżej wymienionych osób jest zobowiązany powiadomić Kancelarię Parafialną.