V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7.IV.2019 R.

1. Dziś przypada rocznica pacyfikacji naszej wsi. Uroczystość ta będzie miała wyjątkowy charakter. Po Sumie Pan Witold Pitura odczyta referat dotyczący tych wydarzeń. Następnie nastąpi złożenie wieńców i zapalenie zniczy przy tablicy.
2. Dziś po każdej Mszy św. wolontariusze z naszej Szkoły zbierają ofiary na rzecz Hospicjum „Santa Galla” w Łabuńkach.
3. Zgodnie z polską tradycją, od dzisiejszej niedzieli można zasłonić Krzyże w Kościele. Pozostają one zasłonięte, aż do Liturgii Wielkiego Piątku.
4. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Jest to również Światowy Dzień Młodzieży – Uroczystości w Tomaszowie, zapraszam i zachęcam do udziału szczególnie młodzież.
5. Składam serdeczne Bóg Zapłać Paniom z KGW „Szarowolanki” za przygotowanie posiłków dla księży w czasie rekolekcji.

INTENCJE MSZALNE OD 7 DO 14 KWIETNIA 2019 R.

V Niedziela Wielkiego Postu 7.IV.2019 r.

Szarowola 8.00+Mariannę i Andrzeja Malec

Pańków 10.00 int. Kłos Teresa

Szarowola 12.00 W intencji poległych

Szarowola 18.00+Feliks Piechnik int. Koleżanek i kolegów z Rady Gminy

Szarowola 18.00+Stanisława Bartecka int. Znajomych i sąsiadów

Szarowola 18.00+Jan Baraniak int. Znajomych i sąsiadów

Szarowola 17.30 Droga Krzyżowa
Szarowola 18.00+Wincenty Janiszewski int. Córki Anny

Szarowola 20.00+Władysławę Wór ( R )

NIEDZIELA PALMOWA czyli MĘKI PAŃSKIEJ 14.IV.2019 R.

Szarowola 8.00+Czesław Baraniak ( 14 R ) int. Córki Elżbiety

Pańków 10.00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Natalii int. Babci