OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ 5.IV.2020 R.

1. W tej trudnej sytuacji rozpoczynamy Wielki Tydzień. Wszystko jest inaczej, smutniej, ale pamiętajmy przygotowujemy się do Świąt Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa ! On zwyciężył śmierć i szatana, a my wierzymy, że dzięki Niemu i naszej gorącej modlitwie przezwyciężymy epidemie. Módlmy się w swoich domach, korzystając z telewizjyjnych transmisji Mszy św., jak również zachęcam do korzystania z naszej transmisji Mszy św. i Triduum Paschalnego za pośrednictwem internetu z naszego Kościoła.
2. Od jutra nasz Kościół będzie otwarty w ciągu dnia, można przyjść na chwilę modlitwy, można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Jestem w domu do dyspozycji wszystkich, którzy potrzebują spowiedzi. Pamiętajmy tylko, aby w Kościele na modlitwie przebywało tylko 5 osób – nie więcej!!!!
3. Informacja Rycerzy Kolumba.

ZOSTAŃCIE W DOMU!!!

Intencje Mszalne od 5 do 12 kwietnia 2020 r.

Niedziela Męki Pańskiej 5.IV.2020 r.

Szarowola 8.00+Stanisława Bartecka ( greg )
Pańków 10.00+Helena i Józef Bondyra int. Teresy Kłos
Szarowola 12.00 W intencji pomordowanych w czasie II wojny światowej

Poniedziałek
Szarowola 18.00+Stanisława Bartecka ( greg )

Wtorek
Szarowola 18.00+Stanisława Bartecka ( greg )

Środa
Szarowola 18.00+Stanisława Bartecka ( greg 30 ostatnia )

Wielki Czwartek
Pańków 16.00 W intencji kapłanów
Szarowola 18.00+Czesława Kudyba int. Gloria Świderek

Wielki Piątek
Pańków NABOŻEŃSTWO 15.30
Szarowola nABOŻEŃSTWO 17.30

Wielka Sobota
Pańków 16.00+Kacper Iwanicki, +Edward Gramatyka int. Małgorzty Iwanickiej
Szarowola 19.00 W intencji parafian

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12.IV.2020 R.
Szarowola 6.00 – REZUREKCJA – W intencji parafian
Pańków 8.00 – REZUREKCJA – int. Anieli Mazur
Szarowola 11.00++Dziurów int. Janiny Pitura