OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.IX.2020 R.

1. Dziś taca przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
2. W najbliższy wtorek 8 września przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie NMP. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. W Sanktuarium MB Odwachowskiej w Katedrze Zamojskiej uroczystości odpustowe.
3. Za ty dzień w naszej parafii Uroczystości Odpustowe ku czci Krzyża Świętego. Suma Odpustowa o godz. 12.00. Mszę św. odprawi i Słowo Boże wygłosi Ks. Krzysztof Ślepokura – kapelan szpitala w Tomaszowie. Zapraszam na Uroczystości odpustowe wszystkich naszych parafian jak i gości. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. na cmentarzu.
4. Zapraszam na spotkanie w nabliższą sobotę ministrantów ( chłopców i dziewczyny ) i Strażaków na godz. 9.00.
5. Proszę by do sprzątanie Kościoła przed odpustem i wizytacją Ks. Biskupa przyszło więcej osób. Serdeczne Bóg zapłać paniom z KGW za pomoc w porządkowaniu starej zakrystii jak również za pomoc przy sprzątaniu plebanii, Bóg zapłać także za posiłki przygotowane już jak i za te, które będą za chwilę…. Bóg zapłać druhom Strażakom za wykoszenie trawy na cmentarzu.

Intencje Mszalne od 6 do 13 września 2020 r.

XXIII Niedziela Zwykła 6.IX.2020 r.

Szarowola 8.00+Marianna Witkowska int. Pracownicy Firmy Nekopol

Pańków 10.00 int. Elżbiety Litwińczuk

Szarowola 12.00 W intencji Parafian

Poniedziałek
Szarowola 18.00+Marianna Witkowska int. Marii Nagórnej z córką

Wtorek – Narodzenie NMP

Szarowola 8.00+Edward Hołojuch int. Znajomych i sąsiadów

Pańków 16.00+Stanisław Kornat int. Pracowników Usług Leśnych

Szarowola 18.00 Dziękczynna w 2 rocz. ślubu Pawła i Justyny

Środa
Szarowola 18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

Czwartek
Szarowola 18.00+Czesława Kudyba int. Znajomych i sąsiadów

Piątek
Szarowola 18.00+Edward Matuszak int. od uczniów i wychowanków

Sobota
Pańków 16.00 Ślub: Aneta Bucior i Daniel Dumicz

Szarowola 17.00 Mszaśw. na cmentarzu w intencji naszych bliskich zmarłych

XXIV Niedziela Zwykła 13.IX.2020 r.

Szarowola 8.00 Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Marii i Grzegorza int. Mamy

Pańków 9.30 int. Grażyny Sagan

Szarowola 12.00 SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN I GOŚCI