OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4.III.2018 R.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.
2. W najbliższy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową, którą poprowadzą członkowie Związku Piłsudczyków RP z Tomaszowa Lubelskiego. Zaproszenie ich do nas to inicjatywa strażaków z naszego OSP jak również pana Witolda Pitury – radnego powiatu. W ten sposób nasza wspólnota parafialna wpisuje się w obchody 100 – lecia Odzyskania Niepodległości.
3. W sobotę 10 marca rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.
4. Za tydzień Niedziela LAETARE.
5. O pomoc przy przygotowaniu Kościoła na Wielki Tydzień proszę rodziny: Aneta i Sylwester Gacek, Magdalena i Łukasz Umiński, Świderek Paulina i Franciszek, Pitura Jolanta i Sylwester, Pitura Kazimiera, Wołoszyn Teresa i Kazimierz, Hołyś Kazimierz, Dziura Grażyna i Józef, Świderek Barbara i Jacek, Dziura Krystyna i Jan, Dziura Agnieszka i Damian, Miszczyszyn Jadwiga i Ryszard, Miszczyszyn Magdalena i Artur, Anioł Katarzyna i Stanisław, Miszczyszyn Leokadia, Witkowska Krystyna. Zapraszam na spotkanie za tydzień po sumie.

INTENCJE MSZALNE OD 4 DO 11 MARCA 2018 R.

III Niedziela Wielkiego Postu 4.III.2018 r.

Szarowola 8.00+Genowefę Witkowską int. Znajomych i sąsiadów
Pańków 10.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 12.00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Daniela int. Rodziców

Poniedziałek
Pańków 16.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 17.00+Czesławę Skowrońską int. Znajomych i sąsiadów

Wtorek
Pańków 17.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 18.00+Czesławę Skowrońską int. Znajomych i sąsiadów

Środa
Pańków 17.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 18.00

Czwartek
Pańków 16.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 17.00 int. Edward Wawrzusiszyn

Piątek
Pańków 15.30+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 17.00+Ksenie Bartecką int. Znajomych i sąsiadów

Sobota
Szarowola 7.00
Pańków 8.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )

IV Niedziela Wielkiego Postu 11.III.2018 r.
Szarowola 8.00+Lecha Kozickiego,++Kozickich,Stanisława Mazura,++Mazur int. Córki
Pańków 10.00+Kacpra Iwanickiego ( greg )
Szarowola 12.00+Włodzimierza Dziurę ( 8 R )