I NIEDZIELA ADWENTU 2.XII.2018 R.

1. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się Nowy Rok Duszpasterski 2018/19. Na Mszy św. o godz. 6.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, proszę radnych o ich rozniesienie.
2. Roraty będą odprawiane każdego dnia o godz. 6.00, a poprzedzone będą Godzinkami o godz. 5.30.
3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca.
4. W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
5. Za tydzień w niedzielę 9 grudnia puszka na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.
6. Są do nabycia świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” – cena 5 zł, są także inne świece stożki i kule w cenie 10 zł.
7. W tym roku o przygotowanie Kościoła na święta proszę rodziny: Małka Edyta i Józef, Piechnik Danuta i Andrzej, Piechnik Katarzyna i Piotr, Ochwat Helena i Jan, Bartoszek Anna i Andrzej, Koszewska Jadwiga i Mieczysław, Wawrzusiszyn Renata i Wiesław, Wawrzusiszyn Stanisława, Majdanik Urszula i Stanisław, Gromek Bogumiła i Władysław, Koczułap Jan, Koczułap Halina i Stanisław, Majdanik Henryk i Edward, Gozdek Krystyna i Jan, Majdanik Agnieszka i Marek. Za tydzień po Sumie zapraszam na spotkanie.

INTENCJE MSZALNE OD 2 DO 9 GRUDNIA 2018 R.

I Niedziela Adwentu 2.XII.2018 r.

Szarowola 6.00+Marianna Pitura int. Janiny Suszyna
Pańków 10.00+Stefanię Hołojuch ( 7 R ) int. Wnuczki
Szarowola 12.00+Krystynę Witkowską int. Córki Magdy Sawickiej

Szarowola 6.00+Stefanię Kobiałka int. Znajomych i sąsiadów

Szarowola 6.00 Dziękczynna w rocz. urodzin i imienin

Szarowola 6.00+Jan i Emilia Wójtowicz, Jan i Marianna Gontarz

Szarowola 6.00+Agatkę Świderek int. Przyjaciół i sąsiadów

Piątek – I piątek miesiąca
Pańków 15.30+Helenę Chudy int. KŻR św. Jadwigi
Szarowola 17.00++ Gozdków

Szarowola 6.00 O łaskę zdrowia, opiekę MB int. Ewy Mazur

II Niedziela Adwentu 9.XII.2018 r.

Szarowola 6.00+Marianna Pitura int. KŻR św. Anny
Pańków 10.00 int. Józefy Pyrek