Rekolekcje Wielkopostne.

Logo-RM1

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 08 do 10 marca w naszej parafii przeżywać będziemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Poprowadzi je Ks. Stanisław Firut  /Pallotyn / duszpasterz pracujący wśród Polaków  od 25 lat w środkowej Ukrainie. Niech przeżywany ROK MIŁOSIERDZIA będzie szczególnym czasem by poznać, przyjąć i żyć łaską Bożego Miłosierdzia. Zapraszam do pięknego udziału.

PROGRAM REKOLEKCJI

WTOREK i ŚRODA Godz. 1130  Spotkanie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Kościół parafialny.

godz. 1530 Msza św. z nauką ogólną w Pańkowie.

godz. 1700 Msza św. z nauką dla wszystkich w kościele parafialnym.

We CZWARTEK godziny Mszy św z naukami takie same jak we wtorek i środę tylko przed Każdą Mszą św. spowiedż pół godziny.

Trwa ROK MIŁOSIERDZIA Pan chce nas obdarzyć swoją łaską. xjb.