Zapraszamy na Odpust ku czci Krzyża Świętego

14 września tj. w najbliższą niedziele parafia nasza jako rodzina dzieci Bożych, przeżywać będzie swoje święto patronalne tj. Odpust ku czi Świętego Krzyża. Od początku istnienia naszego kościoła czcimy Krzyż Święty i uczymy się miłować ża po śmierć, przed krzyżem nam ofiarowanym do naszego kościola, przez naszego proboszcz Ks. Prałata Stefana Wrzołka Z tOMASZOW lUB. Serdecznie zapraszamy wszystkich drogich nam gości, pielgrzymów i pątników a szczególnie naszych rodaków na odpust do naszego kościla parafialnego. Świętowanie rozpoczniemy w sobotę Mszą św. na naszym cmentarzu w Szarowoli, modląc się za wszystich zmarłych mieszkańców Szarowoli i naszych dobrodziejów. Uroczystą Sumę odpustową w intencjach gości i parafian odprawi o g. 12.00 ks. dr Gabriel Cisek. Zapraszam; Stań z Panem pod Jego Krzyżem. W imieniu parafian i własnym zproszen i kieruje do wszystich proboszcz.